Циркулярна пилка є аналогом дискової. Вони використовують у промисловості, зокрема, на лісопильних підприємствах, для розрізання дерева, але знайшла застосування й у домашніх умовах.
Циркулярна пила відрізняється широким функціоналом, так як може різати не тільки натуральну деревину, брус або дошки, але матеріали, що містять дерево, такі, як ДВП, ДСП, фанеру і ламінат. Але на цьому її функції не закінчуються, вона досить добре справляється з матеріалами іншої властивості: пластиком, каменем, натуральним та штучним, бетоном, металом.
Якщо ви вирішили замовити пилку на hecht.ua, необхідно визначитися, для яких робіт вона необхідна, це обумовлено наявністю кількох видів циркулярних пилок:
- малим;
- середнім;
- великим.
Їхня основна відмінність полягає в глибині пропилу. Кожен вид підходить для використання на певних видах матеріалу. Малі циркулярні пилки знайшли застосування у побутовій сфері. Вони невеликих розмірів та відрізняються мобільністю. Добре працюють з ДВП, МДФ та ГВЛ.
З деревом і пластиком відмінно справляються середні моделі, як і малі, вони маневрені та легкі у роботі. Великі циркулярні пилки є виробничим обладнанням. Їх використовують на тартаках, в столярних майстернях і т.п.
Основне призначення та сфера використання циркулярної пилки
На відміну від бензопила, найпопулярнішим використанням циркулярної пили є:
- розпилювання деревини вздовж волокна;
- поперечний розпил деревини;
- різання кольорового металу, пластику, каменю, бетону тощо;
- різання матеріалу, в основу якого покладена натуральна деревина, такого як ДСП, МДФ та ін.
Цей інструмент не дуже часто використовується у повсякденному побуті, але є незамінним помічником під час будівництва або ремонтних робіт. До основних переваг циркулярної пили можна віднести можливість працювати протягом тривалого часу з великим об’ємом різного матеріалу.
Вона стане гарною помічницею при розкрої ламінату, різання фанери, виготовленні дверей, переведення в готівку або дерев’яних вікон. Циркулярна пилка, за рахунок своїх технічних характеристик, має можливість занурення в цілісний пласт матеріалу, виконуючи пропил у заданому місці, що недоступно для будь-якого іншого столярного інструменту.
Ці якості циркулярної пилки дуже приваблюють майстрів з дерева та фахівців, які займаються ремонтно-будівельними роботами.