Касетний кондиціонер більшою мірою призначений для комерційних або промислових приміщень. Від класичних побутових він відрізняється по конструкції та інтегрується безпосередньо в стелю.
Касетні найменування відрізняються високою продуктивністю, здатністю протягом короткого часу охолоджувати навіть великі приміщення. В рамках даної статті ми розглянемо характерні особливості таких спліт-систем, технічні параметри, що впливають на вибір.
Якщо ж ви шукайте, де можна придбати касетні кондиціонери, переходите за посиланням. Це один з найбільших українських інертнет-магазинів, в яких зібрані сотні різних моделей. Вони відрізняються технологією роботи, параметрами потужності та матеріалами, які лежать в їхній основі. Такий великий вибір дозволяє підібрати оптимальне рішення під конкретні умови.
Принцип роботи касетного кондиціонера
Принцип роботи спліт-системи базується на можливості видаленні з приміщення теплого, нагрітого повітря, та його переміщення за межі будівлі. Якщо техніка переводиться в режим нагріву, то блоки змінюють свою функціональність: холод виводиться з приміщення, тепло заводиться. За дану можливість відповідає контур кондиціонера. У його безпосередній склад входить два теплообмінних агрегату – випарник та конденсатор. Це ключові робочі вузли, які є в будь-якому сучасному касетному кондиціонері.
При цьому випарник розташований у внутрішньому блоці, а конденсатор – тільки в зовнішньому.
Зовнішнє повітря, що подається в систему, відповідає за охолодження теплообмінника конденсатора. При цьому останній віддає тепло в атмосферу. Випарник – ще один важливий складовий елемент всієї конструкції. Він виконує зворотну функцію, охолоджуючи повітря всередині приміщення. Подібна технологія передбачає використання фреону – холодоагенту, без якого неможливо уявити повноцінну роботу техніки.
Монтаж касетного кондиціонера: особливості
Монтаж, якщо він здійснюється фахівцями, передбачає наступні види робіт:
- установка опорної конструкції та зовнішнього блоку на неї;
- монтаж внутрішнього агрегату;
- пробиття отвору в стіні для прокладання фреонових магістралей;
- прокладання ліній та їх бандажуванная (в межах трьох метрів), установка дренажного трубопроводу;
- безпосереднє підключення, запуск та настройка апарату;
- установка декоративного короба (до 30 см).
По можливості установку такого дорого приладу варто довірити тільки фахівцям.