Змішувач для душу є невід’ємною частиною сантехнічного обладнання для кожної ванної кімнати. З ним зручно приймати душ, тому що можна налаштувати потік води прийнятної температури.
Зараз, коли інтернет набув широкого поширення, досить просто купити змішувач на https://sigma.ua/price/smesiteli-dlya-dusha/, сплативши покупку карткою не виходячи з дому. Використання змішувача для душу в побуті має ряд переваг:
- деякі види змішувачів встановлюються дуже просто, без наявності спеціальних знань, навичок та інструменту;
- естетичний і привабливий зовнішній вигляд. Деякі моделі мають футуристичний дизайн, встановлення таких виробів у ванній кімнаті робить її неординарною та стильною;
- якщо встановлювати вбудований змішувач, то розведення буде приховано під кахлем і в приміщенні не буде нічого зайвого на очах;
- змішувачі від якісних брендів мають тривалий термін експлуатації.
У продажу представлений широкий асортимент змішувачів для душу, тому, вибрати відповідний варіант не складно, необхідно тільки визначитися зі способом подачі води, матеріалом виготовлення і довжиною виливу.
Різновиди змішувачів для душу та особливості установки
Промисловість випускає безліч моделей змішувачів, призначених для використання у душі. Вони розраховані на будь-який смак та фінансові можливості покупця. Їх основними відмінностями є способи підключення та управління.
Розглянемо основні різновиди змішувачів для душу:
- вбудовані змішувачі. Це моделі, монтаж яких здійснюється до борту ванни;
- підлоговий змішувач, вмонтований у підлогу;
- настінні змішувачі з трубами, прихованими в стіні;
- класичний, настінний змішувач.
Кожна модель має свої особливості монтажу:
- розведення для змішувача підлоги виконується, безпосередньо, в підлозі, на етапі чорнового ремонту. Таку модель краще встановлювати відразу, ніж потім розбирати підлогу для прокладання водопроводу;
- врізні змішувачі, що монтуються в спеціальну ванну, в корпусі якої вже існують готові отвори, призначені для змішувача та крана;
- настінні змішувачі монтуються двома способами: відкритим, коли підведення води знаходиться на поверхні та закритим, де водогін зашитий у поверхню стіни.
Якщо ви плануєте встановлювати змішувач самостійно, але не маєте досвіду роботи, фахівці рекомендують набувати прості моделі, так як вони не настільки складні при самостійному монтажі.