Національний банк як єдиний український регулятор правила продажу та покупки валюти. Як сказано на офіційному сайті самого органу, вони стали легітимними з січня поточного року.
Особливість нових правил полягає у тому, що вони є частиною лібералізації валютного ринку в Україні. У статті ми розглянемо їх більш детально. Позначимо сервіс, на якому можна зробити обмін, по максимально доступному курсу.
Де в Ужгороді можна провести онлайн обмін валют
Якщо вас цікавить курс валют ужгород сьогодні, радимо скористатися сервісом obmin.uzhgorod.ua. Це спеціалізований майданчик, призначена для користувачів які в силу певних обставин змушені постійно стежити за коливаннями курсу. На ній же можна провести безпосередній обмін валют. До числа переваг сервісу відноситься:
- простий інтерфейс – ви швидко проведете потрібну валютну операцію, навіть якщо стикаєтеся з нею вперше;
- найкращий курс, що дозволяє відмінною зекономити на обміні, особливо, якщо мова йде про велику суму;
- цілодобова робота – ви може звернутися сюди в будь-який час, навіть вночі. Сервіс коливань курсу працюю без перерви та вихідних;
- можливість забронювати курс на 1 годину, попередньо узгодив з оператором, обумовивши з ним все моменти;
- можливість скористатися доставкою перекладеної валюти, якщо мова йде про велику суму.
Всю додаткову інформацію, що стосується роботи сервісу або переваг, які він надає своїм клієнтам, ви можете отримати на сайті. Тут передбачені колл-центри, відкриті для користувачів зі всієї України.
Правила обміну валют в Україні
Банки та профільні фінансови установи можуть купувати валюту у населення у безготівковому форматі в гривні за допомогою відповідних терміналів. Після продажу валютні резерви перераховують на банківській рахунок відповідної особи. Але також потрібно брати до уваги, що кожен в цьому питанні може користуватися мобільним додатком «Дія». Мова йде насамперед про внутрішні та зовнішні перекази, які повинні відбуватися згідно чинного законодавства.
Держава скасувала заборону на операції фізичних осіб на купівлю та продаж іноземної валюти за гривні на умовах підписаного контракту на продаж в через деякий час. Більш того, Нацбанк дозволив і юридичним особам проводити операції з продажу іноземної валюти на ідентичних умовах. Центральний банк також зняв заборону на здійснення банками операції на умовах «своп».